Vítejte ve světě pravé zábavy..... Gg!!!! =)


Ahojky lidičky!!! Jsem Janea a tohle je můj blog o seriálu GILMORE GIRLS nebo-li Gilmorova děvčata. Najdete tu fotky, články, informace, odkazy, hlášky, Gilmore club (info ZDE a přihláška ZDE) a mnoho dalšího, týkajícího se Gg a jejich ztvárnitelů. Doufám, že se Vám blog zalíbí a znovu jej navštívíte.
UŽIJTE SI TO TADY!!!!!!! =D =D =D =D

Článek o Lauren Graham z Magazínu MF DNES

29. listopadu 2008 v 15:58 | Magazín MF DNES |  Články
PROFIL:

Lauren Grahamová

ROLE MATKY JI PROSLAVILA

Pokud o jednačtyřicetileté herečce můžeme říct, že dosud hrála jen v několika filmech, asi to dostatečně vypovídá o jejích kvalitách a popularitě. Věk i údaje o filmech sedí i na americkou herečku Lauren Grahamovou. Zbytek tvrzení je však třeba poopravit. Grahamová je momentálně jedna z nejpopulárnějších hereček a důvod, proč toho zatím moc neodehrála, je jednoduchý. Od roku 2000 až do loňska totiž točila jediný seriál, který z ní udělal hvězdu a kvůli kterému jí na další filmy či seriály mnoho času nezbývalo.
Řeč je o Gilmorových děvčatech, seriálu o vztahu matky a dospívající dcery, které víc než rodinu připomínají dvě kamarádky. Grahamová hrála Lorelai Gilmorovou, matku středoškolačky Rory. V roce 2003 založila vlastní produkční společnost a na natáčení seriálu se také částečně jako producentka podílela.
Během práce na seriálu stihla ještě dva filmy, které známe i z našich kin - netradiční vánoční komedii Santa je úchyl a volné pokračování Božského Bruce s názvem Božský Evan.
Grahamová má kořeny v Irsku, narodila se však na Havaji. Vychovával ji pouze
otec - politik, s nímž procestovala svět. Matka se chtěla stát zpěvačkou a opustila je, když bylo dceři pět let. Lauren chtěla být v mládí žokejkou, ale nakonec ji zlákalo herectví. Po studiích odjela do Los Angelesa zpočátku se živila jako barmanka, než se uchytila v menších seriálech. Největší role a úspěch přišel až s Gilmorovými děvčaty.
Opsáno z Magazínu MF DNES


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni že jsi tu byl(a)!!!

KLIK!!!! 100% (474)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DĚKUJI MOC ŽE JSTE PŘIŠLI A DOUFÁM, ŽE SE VÁM TU LÍBILO A ZASE PŘIJDETE!!!!!! =)