Vítejte ve světě pravé zábavy..... Gg!!!! =)


Ahojky lidičky!!! Jsem Janea a tohle je můj blog o seriálu GILMORE GIRLS nebo-li Gilmorova děvčata. Najdete tu fotky, články, informace, odkazy, hlášky, Gilmore club (info ZDE a přihláška ZDE) a mnoho dalšího, týkajícího se Gg a jejich ztvárnitelů. Doufám, že se Vám blog zalíbí a znovu jej navštívíte.
UŽIJTE SI TO TADY!!!!!!! =D =D =D =D

Díl 1. - Dlouhý zítřek

30. listopadu 2008 v 15:08 | Neznámí autor |  Sedmá série
Sedmá řada začíná, když se Rory probouzí už po odjezdu Logana do Londýna a nachází od něj dárek - maketu rakety a Lorelai urychleně odchází od Chrise po společně strávené noci.

Lorelai se vrací domů, kde najde Babette, která už samozřejmě ví o její hádce s Lukem a stále ji opakuje, že bude všechno v pořádku. Rory se vydá do školní redakce, aby nějak zaplácla tu prázdnotu po Loganovi, tam narazí na Paris, která ji svými řečmi o nefunkčnosti vztahů na dálku a Loganově minulosti rozhodí ještě víc. Když Lorelai odchází do hotelu, čeká na ní před domem nešťastný Luke a snaží se ji přesvědčit, aby to znovu probrali. Lorelai mu ale několikrát zopakuje, že je mezi nimi konec a odjíždí.

V hotelu Sookie a Michel zápasí v páce, vyhraje samozřejmě Sookie a své vítězství si náramně vychutnává, což způsobí, že si všimne zničeného výrazu Lorelai až po delší době. Potom, co zjístí, co se stalo, začne ji přesvědčovat, že bude všechno v pořádku, vydrží jí to, i když ji Lorelai poví o Chrisovi. Ta už to ale nevydrží a jedním dechem jí popíše, jak jí ta situace s Lukem, svatbou a April hrozně bolela a už nechce, aby to tak bylo. Sookie jen smutně souhlasí.

Luke nemá zrovna nejlepší náladu, což rozhodně nevylepší další Taylorův šílený nápad dát na silnici před Lukovo bistro k semaforu ještě fotoaparát, který zachytí řidiče projíždějící na červenou. Prostestování Lukovi ale moc nepomáhá, Taylor si z něho moc nedělá a aby ho ještě dodělal, oznamuje mu, že mu díky tomu nejspíš nepůjde
pár hodin elektřina.

Rory přijede na prázdniny do Stars Hollow a ihned si to namíří do hotelu za Lorelai. Lorelai z ní chce vytáhnout, jak se cítí po odjezdu Logana a ona chce zas vědět, co se stalo mezi ní a Lukem. Ani jedna o tom ale nechce mluvit, a tak vymýšlejí zábavu, u které by nemohly vůbec mluvit. Po složitém bádání se obrátí na Michela, který jim poradí rakeball. Nápad je nadchne kvůli možnosti hezky se obléknout. Když se Rory doma připravuje, zavolá ji Logan. Nejdříve nemůže uvěřit Roryině nové aktivitě a pak se ptá, jak se jí líbil dárek. Rory předstírá nadšení, protože nechce přiznat, že význam rakety vůbec nechápe.

Na hřišti se rozhodně žádný sport nekoná, Gilmorova děvčata sedí na zemi a povídají si o Loganovi a raketě. Nemohou přijít na její význam, a tak Lorelai vymýšlí nejrůznější podivuhodnosti (jako vždy) jako vynález žvýkačkové rakety. Rory tedy změní téma na Luka, v tu chvíli se Lorelai raději zvedá s touhou hrát raketball. Odpálí první míček, ten se odrazí, trefí ji přímo do oka a je po sportování. Doma hledají něco ledového, ale v lednici nic není kromě něčeho hodně starého. Rory jde tedy nakupovat...

Ve městě se připojí k davu před Lukovým bistrem, který čeká na slavnostní spuštění Taylorova výmyslu. Když vidí Luka, který jediný zůstal v bistru, zamává mu, i když vlastně ani neví, jak se k němu chovat. První projetí na červenou je na Kirkovi a nebyl by to Kirk, kdyby se nestala nějaká pohroma. Oslepen třemi záblesky z fotoaparátu vjede Taylorovým "miláčkem" (Ford Thunderbird z roku 1964) přímo do Lukova bistra.

Rory přiběhne domů a nadšeně popisuje událost s autem, pak si ale všimne tří ohromných hromádek věcí v obýváku. Lorelai ji vysvětluje, že jsou to věci, které patří Lukovi, které jí Luka připomínají a spodní prádlo Babette.

Luke se hádá s Taylorem kvůli autu trčícímu z jeho bistra. Všichni se tam Luka ptají, jestli mají auto vytáhnout nebo počkat na pojišťovnu, Luke je ale víc a víc nervózní a křičí na ně, že nemá rád, když na něj někdo tlačí. Rory s Lorelai pro změnu sedí v poloprázdném obýváku, vypadá to, že Lorelai šlo hromádkování velmi dobře. Jako novu dekoraci na stůl přinese Rory svou raketu a znovu se o ní začnou bavit.

Luke sedí ve tmě uprostřed rozbouraného bistra a přemýšlí. Lorelai sedí na posteli, najednou začne vyhazovat na zem polštáře a povlečení (Luke je holt všude). V tom jí volá Chris a chce mluvit o včerejší noci, Lorelai rozhovor ukončí s tím, že se nic takového už nebude opakovat.

Uprostřed noci ji probudí Rory, která celou dobu hledala na internetu informace o raketách, až nakonec přišla na epizodu "The Long Morrow" ze seriálu The Twilight Zone o lásce mezi krásnou dívkou a astronautem, která překonala i čas. Právě tuhle epizodu viděli s Loganem společně a on po jejím shlédnutí řekl, že je to ta pravá láska. Než odejde, všimne si, že Lorelai spí jen pod dekou a slíbí ji, že než odjede za Loganem, koupí nové povlečení. Když se vrátí do pokoje, ihned volá Loganovi a nadšeně mu děkuje za raketu. Ten je rád a oznámí ji, že má pro ní letenku, smutným překvapením ale je, že až na Vánoce. Rory na sobě ale nedá nic znát.

Ráno Lorelai probudí zatroubení. Seběhne dolů, kde na ní čeká Luke a spustí monolog omluv a nápadů na odjezd se vzít a udělat si líbánky. Má sbaleny všechny věci a chce, aby odjeli teď hned, jak si to Lorelai přála. Ta ho chce celou dobu umlčet, ale on nepřestává, nakonec mu tedy řekne, že se vyspala s Chrisem. Luke se mlčky otočí, práskne dveřmi od auta a odjede...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni že jsi tu byl(a)!!!

KLIK!!!! 100% (474)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DĚKUJI MOC ŽE JSTE PŘIŠLI A DOUFÁM, ŽE SE VÁM TU LÍBILO A ZASE PŘIJDETE!!!!!! =)