Vítejte ve světě pravé zábavy..... Gg!!!! =)


Ahojky lidičky!!! Jsem Janea a tohle je můj blog o seriálu GILMORE GIRLS nebo-li Gilmorova děvčata. Najdete tu fotky, články, informace, odkazy, hlášky, Gilmore club (info ZDE a přihláška ZDE) a mnoho dalšího, týkajícího se Gg a jejich ztvárnitelů. Doufám, že se Vám blog zalíbí a znovu jej navštívíte.
UŽIJTE SI TO TADY!!!!!!! =D =D =D =D

Díl 10. - Na kordy

30. listopadu 2008 v 17:39 | Kláršta |  Sedmá série
Na začátku dílu Lor s Chrisem stojí v cizí kuchyni a hrají scénku ranního loučení - Chris totiž našel dokonalý rodinný dům. Lor ale za žádnou cenu nechce ze Stars Hollow, takže tento dům zůstane jen domem snů. Poté Lor odjíždí za matkou plánovat svatební večírek, moc nadšená z toho ale není, ještě když zjistí, že Emily najala naprosto divného scénografa, který jí má upravit stoly. Dělá všechno, aby se z toho vyvlíkla, má na Randalla naprosto nemožné požadavky.

U Luka v bistru se Kirk snaží prodávat balící vánoční papír, dělá tak konkurenci dětem ze základní školy, které si prodejem snaží vydělat na novou tělocvičnu. Vede s dětmi válku o zákazníky. Luka přijde do bistra navštívit Liz s malou Doulou. Povídají si o miminku, o situaci s Annou a April a potom Liz nechá spící Doulu u Luka, protože potřebuje čas pro sebe. :)

Lorelai stále trpí u matky, volá jí Rory, tak se snaží zahrát scénku, že Rory se něco stalo a ona ji musí jet na pomoct. Ovšem Rory si užívá, že máma tak trochu trpí a nechá ji v tom. Po dopoledni plném příprav jdou Lor s Chrisem nakupovat. Lor si celou dobu stěžuje, jak to bylo naprosto šílené, vybírat vhodný papír na pozvánky a podobně. Chris se nakonec uvolí a slíbí na příští den pomoc při přípravách. U Dooseho v obchodě je obrovská fronta, protože u kasy je Taylorova nemožně pomalá neteř Bonnie. Chris pošle Lor čekat ven, že to tam sám zvládne. Ta se ovšem venku srazí s Lukem, který v kočárku vozí Doulu. Je z ní naprosto unešená, tak si ji pochová. Chvíli si utahují z jejího jména a pak se na sobě zaseknou pohledy. Ale to najednou vyleze ven Christopher a nemá zrovna přívětivý výraz. Lor se snaží situaci nějak zachránit, ale Chris nekompromisně odchází.

Rory přijel na Yale navštívit Logan. Rory se rozhodla, že ho zdarma vezme na oběd do menzy. Její výborně vymyšlený plán, kterak vydává Logana za svého bratra, jí překazí Loganův starý známý, který se zeptá, jestli je Rory ta jeho láska. :) Tak Rory zaplatí 10 dolarů za oběd. U výdeje potkají Lucy a Martyho. Chvilku vtipkují a domluví se na společnou večeři s ní a Martym příští den v indické restauraci. Lucy je překvapená, že Logan Martyho zná a dokonce si z Rory (o které stále ještě neví, že ho zná) dělá legraci, že se s Martym možná taky někdy někde setkala. Logan tak trochu nechápe situaci, tak se mu Rory snaží vysvětlit, proč Lucy takhle lžou a tak. Logan evidentně dost žárlí. Prosí Rory, aby to Lucy řekla co nejdřív.

Lor s Chrisem leží v noci v posteli a Chris z ničeho nic Lorelai řekne, že by si s ní chtěl udělat dítě. Lor to nejdřív bere jako nový způsob, jak říct: "Pojď se milovat.", ale Chris to evidentně myslí vážně. Lorelai se dost lekne. Hrozně se kvůli tomu pohádají, protože Chris za tím zase vidí něco jiného. Nechce Lorelai poslouchat, nechápe, že je to moc brzy po svatbě a ne že by to bylo kvůli Lukovi, jak on si myslí.

V bistru se Luke už těší, až půjde s April do kina. Vede velice konstruktivní rozhovor s Kirkem, který se chlubí, jak dobře mu jdou obchody a jak ničí děti se starshollowské základky. Je spokojený i přesto, že se mu děti svým způsobem mstí. Volají mu, objednávají na jeho jméno pizzu apod. Svoji řeč zakončí slovy, že se dětí nebojí, že ho nevystraší. V tom se ale otevřou dveře a dovnitř vejdou děti a ten nejvyšší temným hlasem řekne jenom: " KIRKU." A válka pokračuje, jdou si společně ven promluvit. Luk volá Anně, že měl jít s April do kina, ale že má zpoždění, tak jestli se jí něco nestalo. Ale Anna ho vyvede z omylu. April je doma, protože jí zakázala se s ním vidět.

Lorelai s Christopherem, matkou a Randallem si prohlížejí prostory, kde by se svatební večírek měl konat. Randall je z Lor už trochu otrávený. Chris evidentně taky, nezasmál se ani jednomu vtipu a chová se dost odměřeně. Emily z večírku dělá normální svatbu, což Lorelai trochu vyděsí. Chris ovšem nechápe proč a pohádají se kvůli tomu. Vyčte Lorelai jejich noční hádku kvůli dítěti a vůbec všechno. A nakonec vzteklý odejde.

Luke už je tak nešťastný kvůli situaci s Annou, že zajde za právníkem.Chce dostat April alespoň do částečného opatrovnictví. Je rozhodnutý bojovat. Právník mu poradí, že by na něj měl někdo, koho zná, napsat posudek.

Rory, Logan, Lucy a Marty jsou na večeři. Všichni se docela dobře baví, vypráví si a smějí se společně. Dokud se Lucy nezeptá, jak se Rory s Loganem vlastně seznámili… A Logan, protože toho má trochu dost, prozradí, že je vlastně seznámil Marty. Protože s Rory v prváku tak trochu randil. Lucy je naprosto konsternovaná. Nechápe, proč to před ní tajili. Ve vzteku odejde, Marty za ní běží. Rory se s Loganem pohádá, že jí to chtěla říct sama, ale ne tady a takhle. Logan nakonec odejde.

Lor místo toho, aby byla doma, počítá v hotelu ručníky a tak. Volá jí Rory, potřebuje se jí svěřit s tím, co se večer stalo. Nakonec přijdou na starou známou pravdu o mužích a ženách a Marsu a Venuši. :)

Díl končí takto. Chris sedí sám v baru, platí a odchází. Cestou potká Luka, který je pro změnu naštvaný na Anuu, jakmile se zahlédnou, vrhnou se na sebe a poperou se uprostřed náměstí. Celá tahle scénka je naprosto beze slova.

Rory se jde omluvit Lucy, otevře ji ovšem Olivie a dá jí najevo, že už s ní ani jedna z nich nechce nic mít. Zdrcená Rory odchází. Lor se vrací domů, kde na ní čeká máma. Leží ji v hlavě její hádka s Chrisem. Chce jí poradit, že manželství je boj, že si Lorelai musí sama udělat pořádek v tom, co jsou její správná rozhodnutí. Radí jí, že manželství je hlavně o kompromisech a je to vážná věc a je třeba to tak brát. Nebo by o manžela mohla přijít…

Lor zůstává sama stát na verandě… 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo se vám nejvíc líbí (vzhledově)??

Logan Huntzberger 16.4% (11)
Jess Mariano 29.9% (20)
Dean Forester 13.4% (9)
Lucas Danes 10.4% (7)
Richard Gilmore 13.4% (9)
Michel Gerard 16.4% (11)

Komentáře

1 Magda Magda | E-mail | Web | 30. listopadu 2008 v 19:54 | Reagovat

ahoj jani

ty si smazala blog francescy ????

proč??? vždyť to bylo hezký!!!

☺☻☺☻

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DĚKUJI MOC ŽE JSTE PŘIŠLI A DOUFÁM, ŽE SE VÁM TU LÍBILO A ZASE PŘIJDETE!!!!!! =)