Vítejte ve světě pravé zábavy..... Gg!!!! =)


Ahojky lidičky!!! Jsem Janea a tohle je můj blog o seriálu GILMORE GIRLS nebo-li Gilmorova děvčata. Najdete tu fotky, články, informace, odkazy, hlášky, Gilmore club (info ZDE a přihláška ZDE) a mnoho dalšího, týkajícího se Gg a jejich ztvárnitelů. Doufám, že se Vám blog zalíbí a znovu jej navštívíte.
UŽIJTE SI TO TADY!!!!!!! =D =D =D =D

Díl 2. - A to má pak člověk za to

30. listopadu 2008 v 15:12 | Neznámí autor |  Sedmá série
Luke jede od Lorelai přímo k Chrisovi domů, kde mu hned po otevření dveří jednu vrazí a zase odejde. Lorelai čeká v kuchyni na Rory, až vstane, s připravenou snídaní. Ptá se jí, kam zmizelo nadšení z rakety a Rory se jí svěří se zklamáním z prosincové letenky a hlavně ze zrušené cesty do Asie.

Luke si přiváží k bistru materiál na opravu. Tam na něho čeká T. J. s kávou, kterou koupil ve venkovním bistru "U Kirka" nápadně připomínajícím jeho bistro. Luka to příšerně vytáčí a křičí na Kirka, že mu zničil bistro a ještě si dovolí na něm vydělávat. Kirk mu tedy nabízí práci, Luke zmuchlá přijímací formulář a jde raději pryč.

V hotelu Sookie ukazuje Lorelai, jak se připravuje sushi. Přitom se jí Lorelai svěří, že už Lukovi pověděla o Chrisovi. Sookie nechápe, proč to nakonec udělala, ale ona jí vysvětlí, že si přece nemohla vzít Luka hned potom, co se vyspala s někým jiným.

Rory se jde podívat na Lane, která se zrovna vrátila se Zachem z líbánek, podle jejich slov otřesných. Lane je nemocná, ale i tak vytáhne Rory ven, protože ji chce říct něco, co by neměl slyšet Brian sedící ve vedlejší místnosti. Luke a T. J. opravují bistro, tedy spíš pouze Luke, on jen neustále něco mele a pokaždé, když zmíní Lorelai, Luke není zrovna nadšený.

Lane se zastaví až v altánku na náměstí a začne s teorií, že se všechny ženy spikly, protože zjistila, že sex je příšerná věc. Rory je zděšená a vyptává se, co se přesně stalo. Lane ji tedy odvypráví, jak se z prvního sexu stal horor s plážovým pískem, špínou a kraby lezoucími po těle. Z téhle první zkušenosti je tak zoufalá, že se rozhodla pro manželství bez sexu. Rory ji přemlouvá, ať si nejdřív zkusí sex v posteli, než ho úplně zavrhne.

Luke a Lorelai se potkají ve městě na přechodu. Lorelai se s ním snaží mluvit a ptá se ho, jak mu je. On si ale hraje na to, že mu to vůbec nevadí, oznámí ji, že praštil Chrise a jestli to ještě neví, tak by s ním jako se svým novým přítelem měla zapracovat na komunikaci a nakonec ji řekne, že je pro něj naprosto v pořádku, že se nebudou brát, vždyť to byla přece ona, kdo žádal o ruku, ne on. Lorelai zůstane stát s otevřenou pusou uprostřed silnice. Z šoku ji probudí až troubení auta.

Luke a T.J. dál pokračují v práci. T.J. stále mluví, od pití piva venku se dostane až k lístkům na krasobruslení a zve i Luka s Lorelai. Luke musí nakonec s pravdou ven, T. J. ho ihned obejme a pozve ho na večeři k němu a Liz.

Rory se vrátí domů, kde na ní čeká Lorelai a vyzdobený dům asijskou tématikou. Lorelai připravila celý seznam věcí, které mají Rory nahradit zrušený výlet do Asie. První na plánu je vyrábění sushi. Později, když se dívají na film s Bruce Leem, zavolá Chris a Rory je jasné, co se mezi nimi stalo. S Lorelai se ošklivě pohádají a Rory naštvaná odejde.

Luke přijde na večeři k Liz a T.J. Liz se ho začne hned vyptávat, ale on o rozchodu nechce mluvit. Rory přiběhne k Lane a stěžuje si na mámu, Najde ji ale sedět na zemi u postele nešťastnou. Lane ji oznámí, že je těhotná a rozčileně popisuje, kolik věcí souvisí s dítětem, na které rozhodně není připravená. Nakonec ji Rory trochu uklidní a jejich rozhovor přejde na zesměšňování jmen dětí známých osobností.

U Liz všichni čekají na večeři, a tak Liz začne mluvit o Lukovi a Lorelai, že ji nepřekvapuje, že se rozešli, že od sebe byli vždy tak nějak vzdálení. Luke na to reaguje tak, že se k sobě prostě nikdy nehodili, sice chtěli, ale nešlo to. Nic víc. Když už konečně Liz vyndá z trouby večeři, vzpomene si, že trouba vlastně nefunguje a Luke se nabídne, že dojde nakoupit a pak uvaří sám.

V obchodě narazí na Lorelai, omluví se jí za své předešlé chování a řekne jí, že už pochopil, že se k němu nikdy nehodila, že patří spíš k někomu jako Chris a že bude zas jen ten chlápek, co jí nalévá kávu. Lorelai nevypadá zrovna moc šťastně z toho, co říká, ale zmůže se jen na to, že ji mrznou ruce od zmrzliny a raději odejde.

Doma ji najde Rory na gauči a když vidí, jak pláče, tiše si k ní přisedne a obejme ji. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi Gilmorova děvčata?

Ano, jsou super!! 50.8% (30)
Mám je moc ráda! 10.2% (6)
Nejsou špatný!! 20.3% (12)
Ne, je to hrznej seriál! 3.4% (2)
Nedívám se na to!! 3.4% (2)
Nelíbí se mi to!!! 11.9% (7)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DĚKUJI MOC ŽE JSTE PŘIŠLI A DOUFÁM, ŽE SE VÁM TU LÍBILO A ZASE PŘIJDETE!!!!!! =)