Vítejte ve světě pravé zábavy..... Gg!!!! =)


Ahojky lidičky!!! Jsem Janea a tohle je můj blog o seriálu GILMORE GIRLS nebo-li Gilmorova děvčata. Najdete tu fotky, články, informace, odkazy, hlášky, Gilmore club (info ZDE a přihláška ZDE) a mnoho dalšího, týkajícího se Gg a jejich ztvárnitelů. Doufám, že se Vám blog zalíbí a znovu jej navštívíte.
UŽIJTE SI TO TADY!!!!!!! =D =D =D =D

Díl 3. - Lorelai a její první Cotillion

30. listopadu 2008 v 15:15 | Neznámí autor |  Sedmá série
Lorelai a Rory přijíždějí na páteční večeři, na kterou se ale Lorelai opravdu netěší kvůli jejímu rozchodu s Lukem. Vymýšlí různé způsoby, jak nejít na večeři, jen aby rodičům nemusela tuhle špatnou zprávu oznámit. Rory to ale moc nepodporuje a ve chvíli Lorelaiiny nepozornosti zaklepe na dveře.

Dveře jim otevře malá holčička, která se k nim chová jako normální služebná. Děvčata se diví a když jim malá Charlotte míchá drinky, podezírají Emily a Richarda z nezákonného použití dětí jako pracovní síly. Ti jim ale vysvětlí, že je to dcera Emilyiných známých, kterou má Emily připravit na společenský život a blížící se ples.

Jelikož Charlotte chyběla na lekci stolování, učí ji Emily právě na jejich večeři. Ukazuje jí, které příbory kdy použít, jak používat ubrousek... Vše samozřejmě sabotuje Lorelai. Přeruší ji až Richard otázkou, co je u Rory nového. Ta se bez problému svěří, horší je to ale pak s odpovědí Lorelai, plácá nesmysly a vyhýbá se tomu podstatnému. Nakonec se po Roryině výzvě rozhoupe a poví jim o rozchodu. Reakce rodičů by se dala spíš popsat jako "nereakce", po které následuje trapné ticho. Když chce Emily zavést hovor jinam, Lorelai se rozčílí a začne se s rodiči o jejich nezájmu hádat. Přeruší je až Rory...

V noci probouzí Rory telefon, volá jí Logan. Celý rozhovor je takový nucený a v podstatě si nemají co říct, což jde na Rory i vidět. Ráno nachází Lorelai v kuchyni, jak zkoumá její oblíbené sušenky. Potom, co se zeptá, co se děje, zjišťuje od Lorelai, že si vlastně ani není jistá tím, co má ráda a co ne. Všechno, co kdy měla ráda, nemá pro změnu ráda její matka a není si jistá, jestli to má ráda jen kvůli matčině nesouhlasu. Když už je téhle teorie plná kuchyň, zeptá se na Logana a noční telefonát. Rory se svěří s váznoucí konverzací, kterou nakonec podle nich nejspíš způsobuje sůl v oceánu.

Rory si zajde k Lukovi pro svačinku, kde zrovna Patty s Babette rozčilují Luka svými dohady, co se v bistru po opravách změnilo. Rory při čekání na jídlo odchytne Lane a chce vědět, jak probíhalo oznámení Zachovi, že čekají dítě. Lane to ale ještě neřekla.

V kuchyni ve Vážce se objeví Lorelai s učesanými vlasy nahoru a po pochvale od Sookie začne o tom, že se teď bude rozhodovat bez myšlení na svou matku, protože Emily je prostě všude. Zarazí ji Michel se zprávou, že je Emily v hotelu. Lorelai je vyděšená, protože jí nikdo neřekl, že přijde na ochutnávku menu na pozdní večeři s jejími svěřenkyněmi. Při odchodu pochválí Lorelai její nový účes.

Paris kontroluje v redakci svoje lektory při práci a má na každého nějaké připomínky. Rory taky nemine pokárání. Potom, co ostatní odejdou, ptá se jí na sex s Loganem, který ale podle Rory přece nemůže být, když se vezme v potaz ta dálka mezi nimi. Paris jí doporučí sex po telefonu nebo alespoň přes smsky, který provozuje s Doylem právě v té chvíli.

Lane přijde domů, zrovna když se Zach svěřuje Brianovi se svým strachem, že se s Lane rozvedou, protože se od příjezdu z líbánek změnila a úplně se mu vyhýbá. Lane s ním chce mluvit o samotě, ale on u toho chce mít Briana, řekne, že je těhotná, tedy i před ním. Po tomhle ale Brian raději odejde a vyděšený Zach ho běží uklidnit.

Ve Vážce se koná Emilyina akce. Přicházejí s ní i děvčata připomínající panenky. Michel je z nich nadšený a přesvědčuje Lorelai, aby ho vzala na jejich ples. Ta tam ale rozhodně nemá v plánu jít, dokud proti ní nevytáhne Michel zbraň v podobě lístečku s její omluvou za zničení jeho drahých sak Paulem Ankou.

Rory a Lane sedí na zemi mezi regály v knihkupectví. Rory hledá inspiraci pro svou smsku a Lane zkoumá svět těhotenství a porodů a dost z nalezených informací vyšiluje. Také ji nejde do hlavy, proč Zach vypadá, jakoby na tu informaci o dítěti zapomněl. Když Rory nakonec pošle Loganovi smsku, ihned jí zvoní telefon. Není to Logan, nýbrž Chris, který ji zve na večeři.

Když Rory pomáhá Lorelai vybrat šaty na ples, přemlouvá ji, aby tam šla místo ní, ta se ale vymluví na večeři s tátou, na kterou se Lorelai moc netváří, i když tvrdí, že jí to nevadí. Rory si stále prohlíží telefon a čeká na Loganovu odezvu, která ale nepřichází.

Lane se snaží promluvit se Zachem. Nakonec se shodnou, že je to oba děsí a společné vyšilování zakončí vzájemným "Miluju tě" a vrhnutím se na sebe.

Lorelai s Michelem dorazí na ples a Michel si stěžuje, že mu nekoupila květinu do klopy, i když on jí květinu na ruku koupil. Lorelai se hned chytá možnosti, že by se mohli vrátit do květinářství, jen aby se plesu vyhnula. Michel chce ale zůstat a je opět uchvácen malými princeznami. Lorelai se líbí hlavně jedna s barevnými a naprosto nespolečenskými botami, která ji zaujala už ve Vážce tím, že dělala neustále naschvály. Vypadá to, že v ní vidí samu sebe. Nakonec je Michelem donucena i k tanci...

Když dorazí domů, Rory s Chrisem si zrovna rozdělují zbylé jídlo z restaurace a to, co se jim nelíbí, zkoušejí podstrčit Paulu Ankovi. Rory je nechá o samotě a jde vyvenčit Paula Anku. Nejdříve vtipkují o monstrózní květině, kterou má Lorelai na ruce, a pak se Chris svěří, že ji miluje a že tu noc nepovažuje za chybu a že počká klidně i do osmdesáti, jen aby byl s ní, a odejde.

Rory sedí v pokoji na posteli a po krátkém rozhodování zavolá Loganovi, který zrovna spí. Ptá se, proč neodepsal, ale pak zjistí, že odepsal, jen se jí smska přesunula do uložených bez jejího vědomí. Přečte si jí a Loganovi ji pochválí. Chce jít spát, ale Logan ji přesvědčí, ať mu odpoví a že si budou dnes v noci psát.

Lorelai si na posteli hraje s květinou od Michela a pak zvedne telefon a
řekne: "Ahoj Chrisi!" 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni že jsi tu byl(a)!!!

KLIK!!!! 100% (474)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DĚKUJI MOC ŽE JSTE PŘIŠLI A DOUFÁM, ŽE SE VÁM TU LÍBILO A ZASE PŘIJDETE!!!!!! =)