Vítejte ve světě pravé zábavy..... Gg!!!! =)


Ahojky lidičky!!! Jsem Janea a tohle je můj blog o seriálu GILMORE GIRLS nebo-li Gilmorova děvčata. Najdete tu fotky, články, informace, odkazy, hlášky, Gilmore club (info ZDE a přihláška ZDE) a mnoho dalšího, týkajícího se Gg a jejich ztvárnitelů. Doufám, že se Vám blog zalíbí a znovu jej navštívíte.
UŽIJTE SI TO TADY!!!!!!! =D =D =D =D

Díl 4. - Je to nádherné, je to zázračné

30. listopadu 2008 v 17:22 | Kláršta |  Sedmá série
Lorelai randí s Chrisem. Pravidelně navštěvují kino, ale každý film, který vidí je jednoznačná blbost, nuda a nebaví je to. Naposledy viděli jakýsi film o hadech :) Chrise napadá, že vlastně ty filmy kazí oni, protože pokaždé jdou na jiný film, do jiného kina, ale ten film je špatný. A jediné, co ty film mají společné, je to že na ně chodí právě Chris s Lorelai. Chris doprovodí Lor domů, ale ta ho k sobě nepozve. Doma na ní čeká Rory a má potřebu jí říct svůj názor na její chození s tátou. Prosí Lor, aby na to nešla příliš rychle, bojí se, aby si tím vztahem znovu neublížila.

Kirk řeší své problémy s "ženami". Jeho matka a Lulu spolu soupeří o jeho přízeň. Anna Nardini odjíždí do Nového Mexica za matkou. April má strávit příštích 14 dní u Luka.

Lorelai v hotelu řeší se Sookie svůj "vztah" s Chrisem. Sookie se tohle chození evidentně moc nelíbí. Přijde ji totiž divné, aby Lor hned po skončení tak vážného vztahu s Lukem randila s otcem svého dítěte. Chápe, že člověk někoho potřebuje, nějakého převozníka. Ale tvrdí, že tím by měl být spíš 28-i letý surfař a ne otec jejího dítěte. Varuje ji před tím. Do tohohle rozhovoru volá Chris s pozváním na tajemné rande na dnešní večer.

Rory začíná nový semestr na Yalu. Volá Loganovi, ten ale není dostupný, místo toho jí volá děda Richard, aby jí oznámil, že mu bylo nabídnuto místo externího přednášejícího ekonomie na Yale a jestli Rory nebude vadit, že se budou pravidelně setkávat. Rory je touto zprávou nadšená a ráda by se s dědou sešla hned po první přednášce na oběd.

Luke připravil pro April vlastní koutek. Té se ale jeho byt zdá příliš ponurý, takže vezme Luka nakupovat do Target (něco jako Ikea), kde pořídí samé pěkné barevné - blankytné (Aprilina oblíbená barva) věci - ubrus, svíčky, svícny… April nenápadně tlačí na Luka, aby šel s někým na rande.

V redakci gratuluje Billovi ke skvělé titulní stránce prvního čísla Yalského deníku v tomto akademickém roce. Paris to opět neopomene komentovat svými chytrými řečmi. Doyle totiž pracuje v jedněch významnějších novinách jako korektor a Paris to svým bývalým podřízeným dává značně sežrat. :)

Chris vyzvedne Lorelai v překrásném starém kabrioletu a odveze ji ke staré stodole, na které promítá film speciálně pro ni (mimochodem - je to film Funny face s Andrey Hepburn). Lorelai je unešená a nadšená z takového překvapení.

Rory rozdává další úkoly, jeden ze spolupracovníků ji však musí zklamat, že na zadaný úkol = výstavu, jít nemůže, protože něco měl s jednou z vystavujících. Rory tenhle úkol vezme na sebe. Rory jde na uměleckou výstavu, kde se seznámí se 2 střelenými umělkyněmi Olivií a Lucy, pozve je k sobě domů na dámskou jízdu :) (Olivie s Lucy jsou naprosto odvázané z Paris - tvrdí o ní, že náruživější slečnu ještě nikdy neviděly :) ). Do toho konečně volá Logan z Londýna. Holkám se moc líbí jejich byt. :)

April se snaží Lukovi dohodit její učitelku biologie. Ten konečně pochopí o co jde a vysvětlí jí, že i když se rozešel s Lorelai, nehledá za ní hned náhradu, že radši bude chvíli sám. April pochopí a raději si čte nějakou svou chytrou knihu.

Lorelai volá policie, že má přijet pro Emily, kterou zatkli za telefonování za volantem a urážku úřední osoby. Lorelai z toho má obrovskou legraci. Když Chris doprovází Lorelai domů, je trošku zklamaný, že ta příhoda se zatknutím Emily odsunula do pozadí jeho perfektní rande.

Díl končí tak, že Lorelai řekne Chrisovi, aby zůstal přes noc u ní… 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám tento blog???

Ano!!! 37.8% (31)
Je pěkný!! 19.5% (16)
Ujde!!! 17.1% (14)
Ne!!! 8.5% (7)
Je hrozný!! 9.8% (8)
Je šílený!! 7.3% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DĚKUJI MOC ŽE JSTE PŘIŠLI A DOUFÁM, ŽE SE VÁM TU LÍBILO A ZASE PŘIJDETE!!!!!! =)