Vítejte ve světě pravé zábavy..... Gg!!!! =)


Ahojky lidičky!!! Jsem Janea a tohle je můj blog o seriálu GILMORE GIRLS nebo-li Gilmorova děvčata. Najdete tu fotky, články, informace, odkazy, hlášky, Gilmore club (info ZDE a přihláška ZDE) a mnoho dalšího, týkajícího se Gg a jejich ztvárnitelů. Doufám, že se Vám blog zalíbí a znovu jej navštívíte.
UŽIJTE SI TO TADY!!!!!!! =D =D =D =D

Díl 5. - Velký zápach

30. listopadu 2008 v 17:24 | Kláršta |  Sedmá série
Lorelai s Chrisem už spolu chodí "navážno". Tráví večer u Chrise doma. Ten ukáže Lor dopis, který mu před 2 dny přišel od Sherry. Je to její omluva za útěk a její chování. Píše, že by se hrozně ráda sblížila s G.G.

Rory se vrací do bytu z knihovny, do toho jí volá Logan, aby šla na střechu pozorovat meteorický déšť. Ta se nechá přemluvit a běží na střechu, kde na ní čeká Logan s překvapením - s večeří a hlavně je tam ON! Přijel do města vyřídit nějaké obchodní jednání a přiští večer se musí vrátit do Londýna. Rory ho ráno nechce nechat odejít, tak se spolu domluví alespoň na večeři.

Mezitím se ve Stars Hollow objeví hrozivý smrad - kyselý nechutný smrad. Poté, co Taylor svolá mimořádnou městskou schůzi, je jasné, že je to z převráceného vagónu převážejícího nakládanou zeleninu. Skrblík Taylor by raději nechal smrdět celé město a odklízení nechal na straně Woodbridge, než by zaplatil $2.500. Obyvatelé ho udolají argumenty a Taylor odklepne tím svým mocným dřevěným kladívkem odklízení zeleniny.

Lorelai s Chrisem a G.G. obědvají v parku u dětského hřiště. G.G. si hraje a Chris vypráví Lor o ranním telefonátu od Sherry. Ta by byla ráda, kdyby k ní mohl poslat G.G. na pár měsíců. Lor má trochu strach, že spíš chce získat zpátky Chrise.

Rory řeší spor mezi Billem a Paris >> ti se hádají, kdo povede nové číslo Yalského časopisu. Do toho volá Logan, že se mu podařilo koupit tu společnost a večer to s Rory oslaví.

Michel zatím v hotelu krapet blázní z toho zeleninového smradu. Všude pálí aroma-svíčky, utěsnil okna i dveře prostěradly a na obličeji nosí roušku. Sookie bojuje proti smradu svými kuchařskými zbraněmi. Lor se Sookie svěří se svou obavou ohledně Sherry. Ta Lor poradí, že by měla být zase ta "tiše upřímná" a promluvit si o tom s Chrisem. Lor se ale přizná, že ve skutečnosti si připadala, spíš jako když mluví s Lukem a to jí ještě pořád bolí.

Rory volá Lor, nestíhá totiž páteční večeři. Poví si veškeré novinky. Lor udělá pár narážek na pěstování tuřínu. Později se krásně oblečená a upravená vydává na domluvenou schůzku s Loganem. Je ale bohužel trošku zklamaná, protože na večeři nejsou sami, ale s celým Loganovým týmem. Přičemž jeden člen Bobby je ženská a zatraceně pěkná. Všichni se mezi sebou dobře baví a Rory si připadá nadbytečná a je naštvaná kvůli Bobby.

Lor s Chrisem jedou na páteční večeři. Cestou se Lor snaží Chrisovi říct, svůj názor na tu věc s Paříží, ten jí ale nechce moc poslouchat a lehce se pohádají. Emily a Richard jsou z jejich vztahu nadšení. Hlavně prý v nich získají výborné partnery na tenis.(což mě dost pobavilo, představa Lor jak hraje tenis:-D)

Mezitím na večeři-oslavě jsou všichni hotoví z Bobby, z toho jak svýma nohama pomohla k té koupi. Rory je z toho celá nesvá a evidentně na Logana naštvaná.

Lor se s Chrisem znovu chytne u rodičů v koupelně. Snaží se mu říct, že si myslí, že by do Paříže s G.G. letět měl, protože už se změnil a je spolehlivý. Chris to ale stejně nechce slyšet a uraženě z koupelny odejde.

Po oslavě se Rory snaží Loganovi říct, jak moc se kvůli Bobby cítí divně. Logan se jí vysmívá, že žárlí. Rory přiznává, jak moc jí Logan chybí.

U Emily a Richarda mezitím probíhá velice "zábavný" večer. Lor i Chris celou dobu přemýšlí o tom, co si řekli. Chrisovi konečně dojde pravdivost Lorelainých slov. Řekne jí, že chce, aby s ním jela do Paříze. Richard a Emily jsou zmateni a ničemu nerozumí. Ke konci večeře přijede Rory a je nadšená tím nápadem s Paříží.

Díl končí tak, že celá "rodinka" jede domů, všichni se usmívají, dokud se nepřiblíží ke Starshollow a ten úděsný zápach je nezkolí! :) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi Lorelai?

Ano, je správná! 52.4% (54)
Je fajnová!! 14.6% (15)
Ale jo!! 7.8% (8)
Ne, je moc ujetá! 10.7% (11)
Je divná!! 4.9% (5)
Nemá to v hlavě v pořádku!! 9.7% (10)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DĚKUJI MOC ŽE JSTE PŘIŠLI A DOUFÁM, ŽE SE VÁM TU LÍBILO A ZASE PŘIJDETE!!!!!! =)