Vítejte ve světě pravé zábavy..... Gg!!!! =)


Ahojky lidičky!!! Jsem Janea a tohle je můj blog o seriálu GILMORE GIRLS nebo-li Gilmorova děvčata. Najdete tu fotky, články, informace, odkazy, hlášky, Gilmore club (info ZDE a přihláška ZDE) a mnoho dalšího, týkajícího se Gg a jejich ztvárnitelů. Doufám, že se Vám blog zalíbí a znovu jej navštívíte.
UŽIJTE SI TO TADY!!!!!!! =D =D =D =D

Díl 6. - Buldoci, do toho

30. listopadu 2008 v 17:26 | Pája |  Sedmá série
Lorelai volá ke Gilmorovým. Oznamuje Emily, že nepříjde na večeři a neuvidí její nové záclony (přitom ji nazve ,,Záclonovou královnou''). Emily telefon sice vzala, ale Lor ji ignoruje a dělá jako, že celou dobu mluví se záznamníkem. Po tomto podivném ,,rozhovoru'' se Lorelai přitulí ke Chrisovi celá šťastná, že se zbavila Emily.

Chris přináší francouzskou snídani, Lorelai se učí francouzsky a přitom prochází měsíc starou poštu. Mezi ní je i dopis z Yaleu - pozvání na víkend rodičů. Lorelai tam jet nechce, ale Chris ji přemluví.

V bistru Kirk uděluje kázání Lukovi o zapáchájící svačině pro April, která jede na trénink plavání. Později se Kirk Lukovi svěří, že ho štve, jak s ním pořád je Lulu. Rozhodne se jí dát kopačky, ale Luke mu to rozmlouvá.

Michel a Sookie se dohadují, kdo bude vést recepci, až bude Lor v Paříži, Lorelai je rozsoudí - vítězkou je Sookie. Za Sookie příjde nový farmář s nabídkou, aby od něho brala zeleninu a ovoce. Ta ho s díky odmítne, ale košík se zeleninou si nechá, kvůli tomu se cítí provinile vůči Jacksonovi.

Luke jde do bazénu pro April, tam se seznámí s její trenérkou. Ta ho přemluví, aby se účastnil kurzů plavání.

Na Yaleu Lorelai připadá všechno nepřirozené a nahrané. Chris na visačku napíše svoje jméno, ale Lor ,,Zinf''.

Luke má svoji první hodinu, trenérka si všímá jenom jeho. Nakonec mu vnutí i svoje číslo s tím, že spolu půjdou na večeři.

Lorelai a Chris se seznamují s rodiči jiných žáků. Potkají se i s Emily a Richardem, Lor z toho není nadšená. Celou dobu se s nimi hádá, že nejsou rodiče, ale jenom prarodiče.

Chris s Lor navštíví Rory v redakci a pozve všechny lidi na oběd do luxusní restaurace. Zábava trochu vázne a Chris se to všechno snaží zachránit. O chvíli později musí Rory s ,,přáteli'' zpět do redakce.

Luke jde na večeři s trenérkou, která ho vzala do veganské restaurace a začne mluvit o svém bývalém příteli. Večer, když se otrávený Luke vrací domů, vidí Kirka s Lulu. Doma pak sní pizzu a koláčky… 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Který seriál je nejlepší?

Gilmorova děvčata 47.7% (53)
H2o stačí přidat vodu 10.8% (12)
Hannah Montana 12.6% (14)
Kim Posible 8.1% (9)
w.i.t.c.h. 9.9% (11)
Winx club 10.8% (12)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DĚKUJI MOC ŽE JSTE PŘIŠLI A DOUFÁM, ŽE SE VÁM TU LÍBILO A ZASE PŘIJDETE!!!!!! =)