Vítejte ve světě pravé zábavy..... Gg!!!! =)


Ahojky lidičky!!! Jsem Janea a tohle je můj blog o seriálu GILMORE GIRLS nebo-li Gilmorova děvčata. Najdete tu fotky, články, informace, odkazy, hlášky, Gilmore club (info ZDE a přihláška ZDE) a mnoho dalšího, týkajícího se Gg a jejich ztvárnitelů. Doufám, že se Vám blog zalíbí a znovu jej navštívíte.
UŽIJTE SI TO TADY!!!!!!! =D =D =D =D

Díl 7. - Manželství po francouzsku

30. listopadu 2008 v 17:29 | Kláršta |  Sedmá série
Lorelai, Chris a G.G. se chystají na odlet do Paříže. Vtipkují společně o Chrisově přílišné dochvilnosti a Lor vysvětluje G.G., jak moc je Paříž romantická a krásná.

Rory končí jako šéfredaktorka Yale Daily News, všichni se s ní sentimentálně loučí. Dostane zarámovanou poslední stranu svých posledních novin a obrovskou tužku, jako připomínku jejich korektur. :) Všichni jdou slavit s novým šéfem Billem a Rory zůstává sama v opuštěné kanceláři. Je skleslá.

Zach a Lane se dovědí, že čekají dvojčata. Zach si původně myslí, že jsou to siamská dvojčata, Lane ho trochu sjede, že to opravdu ne. On teda ale nechápe, proč Lane tolik vyvádí. Nakonec jí řekne, že už by to měli říct její matce.

Lor a Chris dorazili do Paříže. Chris Lor děkuje, jak báječně se chovala k G.G. i k Sherry. Lor si Paříž maximálně užívá… Chris zamlouvá stůl v té nejromantičtější restauraci, ale bohužel časový posun na ně oba příliš působí….

Rory s Paris řeší co dál se svými životy. Paris plánuje další studium, popřípadě nějakou stáž. Ale Rory evidentně není rozhodnutá. Paris navíc Rory radí, jak se dostat z po-šéfredaktorské deprese. Vyjmenuje obrovské množství léků. :)

Lane a Zach večeří u paní Kimové. Bojí se její reakce na tu novinku… Paní Kim je ovšem nadšená. Dokonce jim řekne, aby se přestěhovaly k ní, což naprosto konsternovaný Zach přijme.

Lor a Chris se probudí okolo 4. hodiny ráno, naprosto hladoví a naštvaní, že usnuli. Po marném hledání minibaru nebo něčeho k jídlu uvnitř hotelu, se vydají hledat nějakou malou příjemnou noční restauraci s měkkým světlem a jídlem. :)

Rory už má dost samoty a volá Lucy a Olivii, jestli něco nepodniknou. Lucy má nového přítele, kterému vtipně říká Přítel, takže nikdo netuší, o koho jde. Holky chtějí taky vyrazit někam daleko od univerzity, tak se nakonec domluví a společně odjedou k Rory do Stars Hollow.

Mezitím v Paříži probíhá marné hledání něčeho k jídlu. Všechny restaurace, bistra i obchody mají ještě zavřeno. Lor si vzpomene na nějakou dávnou historku s Chrisem a pizzou. Nakonec se na hledání vykašlou a vrátí se zpátky do hotelu.

Lane je na Zacha parádně naštvaná a dává mu dobrou čočku. Luke o Lane zatraceně pěkně pečuje, nenechá jí nosit nic těžkého a nabídne jí těhotenské rady od Liz, která je taky těhotná. Dokonce Lane řekne, že si myslí, že budou výborní rodiče. Teprve teď v podstatě Lane dojde, že už z nich opravdu budou rodiče. Že budou muset rozhodovat důležité věci a že se tímto stávají opravdu dospělými.

Holky ve Starshollow si mezitím užívají pohodu maloměsta. Sedí s obarvenými vlasy na verandě a prohlížejí si fotky Roryiných kluků.

Chris má pro Lorelai překvapení, donutil zaměstnance té nejromantičtější pařížské restaurace otevřít jen pro ně.

Lane se Zachem si jdou promluvit s paní Kim, odmítnou se k ní přestěhovat, protože už jsou dospělí a jsou na ten velký krok připraveni a chtějí si ho "užít" sami. Paní Kim, byť nerada, souhlasí.

Holky jsou nadšené z nových barevných vlasů a vtipkují, ale Rory se psychicky složí. Je toho na ní moc. Neví, co dál se svým životem, se svou kariérou, co bude dál s Loganem. Vadí jí, jak každý mluví o svých plánech do budoucnosti a ona nemá nejmenší tušení co s ní bude. Holky ji prozradí, že jsou na tom úplně stejně. Navíc jako umělkyně mají tento problém ještě ve větší míře.

Chris a Lor si užívají nádhernou romantickou večeři. Chris při ní požádá Lor o ruku. Ta ale neodpoví…

Paní Kim se nakonec nastěhuje k Lane a Zachovi (když nejde hora k Mohamedovi, musí Mohamed k hoře :) ). Briana odstěhovala k nějakým korejským přátelům. :)

Holky se vrátí zpátky na Yale, na Lucy už na koleji čeká Přítel. A hele, je to Marty. Roryin starý dobrý kamarád "naháč" z prváku. Ten ale dělá, že jí nezná.

Díl končí tak, že Lor s Chrisem se vrací zpátky domů a Chris Lorelai řekne: "Vítejte doma, paní Haydenová!"…. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi Rory?

Ano, je správná! 41.3% (52)
Je fajnová!! 15.1% (19)
Ale jo!! 12.7% (16)
Ne, je to šprtka!! 11.1% (14)
Je divná!! 7.9% (10)
Nemá vkus na kluky!! 11.9% (15)

Komentáře

1 small_original small_original | Web | 30. listopadu 2008 v 17:33 | Reagovat

http://dollsclub.blog.cz/0811/dolls-club staň se členem dolls klubu a začni soutěžit!

2 alík 223 alík 223 | 30. listopadu 2008 v 17:52 | Reagovat

hroznej díl

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DĚKUJI MOC ŽE JSTE PŘIŠLI A DOUFÁM, ŽE SE VÁM TU LÍBILO A ZASE PŘIJDETE!!!!!! =)