Vítejte ve světě pravé zábavy..... Gg!!!! =)


Ahojky lidičky!!! Jsem Janea a tohle je můj blog o seriálu GILMORE GIRLS nebo-li Gilmorova děvčata. Najdete tu fotky, články, informace, odkazy, hlášky, Gilmore club (info ZDE a přihláška ZDE) a mnoho dalšího, týkajícího se Gg a jejich ztvárnitelů. Doufám, že se Vám blog zalíbí a znovu jej navštívíte.
UŽIJTE SI TO TADY!!!!!!! =D =D =D =D

Díl 8. - Představuji vám Lorelai planetárium

30. listopadu 2008 v 17:31 | Pája |  Sedmá série
Lorelai nechává vzkaz Rory, že se s Chrisem vrátili domů. Christopher posadí Lor na gauč a začne spřádat plány, jak si nechají udělat vodopád do obýváku na uklidnění a plochou, velkou obrazovku. Lorelai tomu nemůže uvěřit, ale nakonec se ukáže, že si z ní Christopher jenom utahoval, ale plochou obrazovku chce… Najednou zazvoní telefon- Rory volá. Lor ji zve na večeři, ale Rory nemůže, protože má večer hodinu. Nakonec ji Lorelai řekne (aby ji k sobě vůbec dostala), že budou mít šneky, a proto musí přijet, jinak by se zkazili… Lor položí telefon celá nešťastná, že Rory neví o jejich svatbě. Christopher ji přesvědčuje, že Rory bude šťastná.

Rory jede výtahem a telefonuje s Loganem. Když vejde do bytu, uvidí Logana a vrhne se mu kolem krku. Logan večer pořádá večírek, Rory slíbí, že se tam po šnecích staví. Logan oznámí Rory, že se stěhuje do New Yorku, ta je z toho nadšená, protože budou kousek od sebe. Ale ptá se ho, proč nebude bydlet rovnou s ní v současném bytě, Logan nechce, protože by musel dojíždět. I když bude mít Logan svůj byt, tak tam Rory nechá všechny věci - včetně brnění jménem Henry.

Luke večeří s April, ta mu vypráví drby ze školy a o Sabininým večírku, kam půjde. Zmíní se, že tam budou i kluci. Luke se ptá, jestli se budou na večírku i líbat. April na něho vyjede, že je to nechutné, jak se na to Luke ptá.

Rory jde na večeři, přivítá se s rodiči a jde do kuchyně, kde na ni čekají šneci! Myslela si, že je to jenom záminka, jak ji dostat do Stars Hollow. Oznámí jí, že se ve Francii vzali. Rory tomu nejdřív nemůže uvěřit, pak jenom předstíravě nadšeně opakuje ,,wow". Chris jde pro šampaňské, Lorelai se ptá Rory, co tomu říká. Rory je naštvaná a odmítá to řešit.

Rory jde na večírek a sděluje Loganovi čerstvé novinky. Ten se zmůže taky jenom na "wow". Rory se seznamuje s lidmi na večírku a udržuje nucenou konverzaci. Rory se domluví s jedním chlápkem od novin, že mu napíše článek o tomto večírku.

Lorelai po několikáté volá Rory a prosí ji, ať se ozve.

Logan čte Roryin článek o večírku a je naštvaný. Rory napsala, jak se mezi těmi snoby cítila a Logan řekne, že on je vlastně stejný jako oni. Logan Rory nakonec vyčte, že ani neplatí nájem - Rory mu řekne, ať se jde vycpat.

April se připravuje na večírek a pobolívá ji břicho. Luke zase začne o líbání, ale místo toho použije slovo žonglování. April mu slbí, že žonglovat nebude.

Chris si stěhuje své oblečení, Lorelai mu zkritizuje broskvovou košili a najde svoje tričko Police, které hledala 22 let. Chris nese věci do Roryina pokoje a uvědomuje si, že teď je to vlastně pokoj G.G. Lorelai to chce nejdřív probrat s Rory. Lorelai Chrisovi říká, že je Rory naštvaná kvůli té svatbě - Chris je smutný.

Rory si stěžuje Lucy a Olivii na hádku s Loganem. Holky jí nabízejí, ať se přestěhuje k nim, ale Rory odmítá. Po přečtení toho článku ji řeknou, že je opravdu podlý.

April s křečemi a horečkou leží na posteli. Luke neví, co má dělat, tak zavolá Lorelai a ta mu řekne, ať April odveze do nemocnice. V nemocnici - Lor jde za Lukem, ten jí říká, že to bylo slepé střevo. Přijde k nim lékař, že April je v pořádku. Myslí si, že ti dva jsou manželé - Luke si všimne snubního prstýnku.

Rory vejde do bytu a s Loganem se začnou na přeskáčku omlouvat. Rory řekne, že se přestěhuje, když už tam nikdy nebude bydlet s Loganem. Lorelai navštíví Rory, vše si vysvětlí. Rory říká, že není naštvaná kvůli té svatbě, ale proto, že u toho nebyla. Lor je to taky líto, ale říkala si, že kdyby tam byla Rory, tak by si to asi sama rozmluvila. Proberou ještě Roryin pokoj, Rory ho klidně přenechá G.G.

Večer Lor stěhuje v Roryiným pokoji psací stůl, přijde tam Chris…

Luke sedí v nemocnici u April a přepíná kanály - narazí tam na jeden film o svatbě a usmíření… 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi Gilmorova děvčata?

Ano, jsou super!! 50.8% (30)
Mám je moc ráda! 10.2% (6)
Nejsou špatný!! 20.3% (12)
Ne, je to hrznej seriál! 3.4% (2)
Nedívám se na to!! 3.4% (2)
Nelíbí se mi to!!! 11.9% (7)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DĚKUJI MOC ŽE JSTE PŘIŠLI A DOUFÁM, ŽE SE VÁM TU LÍBILO A ZASE PŘIJDETE!!!!!! =)