Vítejte ve světě pravé zábavy..... Gg!!!! =)


Ahojky lidičky!!! Jsem Janea a tohle je můj blog o seriálu GILMORE GIRLS nebo-li Gilmorova děvčata. Najdete tu fotky, články, informace, odkazy, hlášky, Gilmore club (info ZDE a přihláška ZDE) a mnoho dalšího, týkajícího se Gg a jejich ztvárnitelů. Doufám, že se Vám blog zalíbí a znovu jej navštívíte.
UŽIJTE SI TO TADY!!!!!!! =D =D =D =D

Gilmore club!!!

12. listopadu 2008 v 16:33 | Janka |  Gilmore club
Ahojky!!! Mám pro vás naprosto skvělou novinku!!! Rozhodla jsem se založit Gilmore club!!! A co to vlastně Gilmore club je?

GILMORE CLUB
Gilmore club je místo plné zábavy!!! Hned v dalším článku najdete přihlášku!!! Když se stanete členem Gilmore clubu, automaticky vám přidělím vizitku. Na ní budou různé údaje o vás. Pak se už rozjíždí vaše práce a vy máte různé úkoly, které nemusíte za každou cenu splnit, ale když je nesplníte, vaše škoda, protože za splněné úkoly dostáváte tzv. Gégéčka. To jsou jakoby body a ty se vám na konci roku sečtou a první tři vítězové dostanou krásné diplomy a nějakou malou cenu!!!! V úkolech, ve kterých budete mít něco napsat, budou tři nejlepší články publikovány na tomto blogu!!! Takže hned jak si toto přečtete, neváhejte a utíkejte se zapsat do našeho skvělého Gilmore clubu, který by se ěl rozjet již tento víkend naplno!!!

Vaše
Janka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chceš být členem Gilmore clubu??

Ano!!! 35.1% (40)
Klidně!! 16.7% (19)
Nevím co to je!! 10.5% (12)
Ne nechci!! 24.6% (28)
Je mi to jedno!!! 13.2% (15)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DĚKUJI MOC ŽE JSTE PŘIŠLI A DOUFÁM, ŽE SE VÁM TU LÍBILO A ZASE PŘIJDETE!!!!!! =)