Vítejte ve světě pravé zábavy..... Gg!!!! =)


Ahojky lidičky!!! Jsem Janea a tohle je můj blog o seriálu GILMORE GIRLS nebo-li Gilmorova děvčata. Najdete tu fotky, články, informace, odkazy, hlášky, Gilmore club (info ZDE a přihláška ZDE) a mnoho dalšího, týkajícího se Gg a jejich ztvárnitelů. Doufám, že se Vám blog zalíbí a znovu jej navštívíte.
UŽIJTE SI TO TADY!!!!!!! =D =D =D =D

Lauren Graham

9. listopadu 2008 v 18:39 | Janka |  Herci
Lauren Graham (*16. března 1967 Honolulu, Havaj) je americká herečka, která vešla do podvědomí lidí hlavně díky roli Lorelai Gilmore v televizním seriálu Gilmorova děvčata

Lauren se narodila v Honolulu na Havaji je irského původu a bylo jí pět, když se její rodiče rozvedli. Její matka Donna Grant se odstěhovala do Londýna a připojila se k rock and rollové kapele. Její otec Lawrence se přestěhoval do Washingtonu a stal se členem parlamentu, díky jeho zaměstnání Lauren často cestovala. V současné době je její otec lobista pro cukrový průmysl.

Lauren objevila herectví na základní škole a svůj um zdokonalovala na umělecké střední škole v Langley, kde se stala členkou roztleskávaček. Na střední škole vynikala i v hraní divadla.

V roce 1990 promovala na Barnardově vysoké škole a obržela titul bakaláře ze svobodných umění a angličtiny. V roce 1992 se přestěhovala do Texasu, aby si tam dodělala akademický titul.

Po dokončení vzdělání se Lauren vrátila do New Yorku a pracovala jako servírka, ale snažila se i v oblasti herectví. V roce 1995 se přestěhovala do Hollywoodu. Tam získala možnost účinkovat v hlavním vysílacím čase a to v seriálu Townies, kde ztvárnila Molly Ringwald. Poté získala roli v dalším seriálu Gilmorova děvčata, kde hraje dodnes hlavní roli matky Lorelai Gilmore.

Hrála i v několika filmech například Špatný Santa a další, ale žádná role ji neproslavila tak jako přávě role svérázné Lorelai.

Lauren žije v západním Hollywoodu. Měla pár vztahů se známými osobnostmi jako je Tate Donovan, Marc Blucas a Matthew Perry. Na univerzitě chodila s Robertem Maschiem a přemluvila ho, aby vyzkoušel herectví.


zkopírováno z www.wikipedie.cz


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni že jsi tu byl(a)!!!

KLIK!!!! 100% (474)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DĚKUJI MOC ŽE JSTE PŘIŠLI A DOUFÁM, ŽE SE VÁM TU LÍBILO A ZASE PŘIJDETE!!!!!! =)