Vítejte ve světě pravé zábavy..... Gg!!!! =)


Ahojky lidičky!!! Jsem Janea a tohle je můj blog o seriálu GILMORE GIRLS nebo-li Gilmorova děvčata. Najdete tu fotky, články, informace, odkazy, hlášky, Gilmore club (info ZDE a přihláška ZDE) a mnoho dalšího, týkajícího se Gg a jejich ztvárnitelů. Doufám, že se Vám blog zalíbí a znovu jej navštívíte.
UŽIJTE SI TO TADY!!!!!!! =D =D =D =D

Scott Patterson

9. listopadu 2008 v 19:04 | Janka |  Herci
Scott Patterson se narodil 11.9. 1958 v Philadelphii ve státě Pensylvania, ale vyrůstal v New Jersey. Navštěvoval Rutgers University, kde se věnoval studiu literatury. Herectví začal studovat v New Yorku u slavných učitelů Roberta Lewise a Sondry Lee. Po studiu se objevil mnohokrát v několika představeních, například v Rasputinovi nebo Slečně Julii, v The Actors Studio.
Od roku 1980 do roku 1988 hrál v nižší lize baseball (za týmy New York Yankees, Atlanta Braves, and Texas Rangers).
Od té doby se Scott objevil na obrazovce v Little Big League s Timothy
Busfieldem a Jasonem Robardsem, a v Three Wishes s Patrickem Swayzem a Mary Elizabeth Mastrantonio. Také zazářil v nezávislých filmech Highway 395 a Rhapsody in Bloom s Penelope Ann Miller.
Scott se i
objevil v několika televizních seriálech, jako třeba ve Will & Grace nebo It's Like, You Know, kde většinou ztvárňoval romantické role. V roce 2004 propůjčil svůj hlas animovanému seriálu. Nám je samozřejmě nejvíce známý jako Luke Danes, majitel bistra, v Gilmorových děvčatech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni že jsi tu byl(a)!!!

KLIK!!!! 100% (474)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DĚKUJI MOC ŽE JSTE PŘIŠLI A DOUFÁM, ŽE SE VÁM TU LÍBILO A ZASE PŘIJDETE!!!!!! =)