Vítejte ve světě pravé zábavy..... Gg!!!! =)


Ahojky lidičky!!! Jsem Janea a tohle je můj blog o seriálu GILMORE GIRLS nebo-li Gilmorova děvčata. Najdete tu fotky, články, informace, odkazy, hlášky, Gilmore club (info ZDE a přihláška ZDE) a mnoho dalšího, týkajícího se Gg a jejich ztvárnitelů. Doufám, že se Vám blog zalíbí a znovu jej navštívíte.
UŽIJTE SI TO TADY!!!!!!! =D =D =D =D

Květen 2010

Krev, pot a slzy? Možná, ale stojí to za to!

8. května 2010 v 10:55 | Janka
Tancuji od tří let. Jistě, tenkrát to nebylo nic přeborného, ale myslím si, že již v tomto věku je možné si k tanci utvořit vztah, který jen tak něco neodrovná. Co se tance týče, nedám na něj dopustit. I když se občas stává, že se mi na trénink nechce, nebo jsem už opravdu unavená, nikdy bych s tancem, ani po těch deseti letech, nepřestala. Protože tanec je něco, co mi pomáhá skoro ve všem. Dostat se z depky, ze špatné nálady, ze smutku a bezmoci. A naopak, když jsem šťastná, neznám nic krásnějšího, než když si k tomu všemu ještě můžu zatancovat a tak se moje nálada ještě víc zvedne. Tanec je pro mě velkým pomocníkem. I když to tak někomu nepřipadá, tak i v životě. A určitě je to součást mého života. Kdybych měla s tancem najendou přestat, bylo by to prakticky to samé, jakobyste mi zakázali chodit. .

Jsou takoví lidé, kteří berou tanec jako něco méněcenného, a že se snad ani nedá považovat za sport. Mylsí si, jak je to všechno hrozně jednoduché. Že je to něco pro slabochy. Ti to lidé si však ani nedokáží představit tu dřinu, která za tím "méněcenným" výsledkem stojí. Že je potřeba spoustu tréninků, zapamatovat si kvanta kroků, dělat všechno přesně ve správnou chvíli, aby výsledek nebyl katastrofální. Že při tom vypotíte kýble potu, někdy je vám až do breku, když vám nic nejde, a že občas se to neobejde ani bez krvavého či nekrvavého úrazu, to už nevědí. Něvědí, jaké to je, když po xté máte zavázanou nohu v obvazu nebo máte bloklou krční páteř a stejně jdete na trénink, protože si nemůžete pomoct. A vždycky to za to stojí. Aspoň u mě tomu tak je. =)


Cítím se dosti provinile, že vám tu teď říkám ty horší stránky tance, a to jen proto, abych vám dokázala, že to není žádný čajíček. Ale pravda je, že je to jedna z nejúžasnějších věcí na světě. Už odedávna se lidé dorozumívali pohyby nebo uctívali tancem bohy. Pak jsme se sice naučili mluvit, ale nic to nemění na tom, že pohyby a tanec zůstávají dodneška neodmyslitelnou součástí našeho života. Pro někoho více, pro někoho méně. Říká se, že pro umělce je největší odměnou potlesk. je to pravda i není. Podle mého názoru jsou pro tanečníka největší odměnou dvě věci: potlesk nadšených diváků... a radost z dobře odvedené práce sebe i ostatních. =)

Vyhodnocení 16. úkolu GC!!!

8. května 2010 v 10:35 | Janka |  Práce Gilmore clubu
Ahojky, tak, tady je vyhodnocení 16. úkolu:

DĚKUJI MOC ŽE JSTE PŘIŠLI A DOUFÁM, ŽE SE VÁM TU LÍBILO A ZASE PŘIJDETE!!!!!! =)