Vítejte ve světě pravé zábavy..... Gg!!!! =)


Ahojky lidičky!!! Jsem Janea a tohle je můj blog o seriálu GILMORE GIRLS nebo-li Gilmorova děvčata. Najdete tu fotky, články, informace, odkazy, hlášky, Gilmore club (info ZDE a přihláška ZDE) a mnoho dalšího, týkajícího se Gg a jejich ztvárnitelů. Doufám, že se Vám blog zalíbí a znovu jej navštívíte.
UŽIJTE SI TO TADY!!!!!!! =D =D =D =D

Červenec 2010

Na srpen AU REVOIR!!!

31. července 2010 v 8:44 | Janea |  Blog
Ahojky lidičky, jen chci říct a omluvit se, že tu teď měsíc nebudu, protože dneska odpoledne odjíždím na dva týdny na taneční stáž a pak se vrátím domů jen na den a odjedu na dva týdny na hereckou školu, tudíž, tu měsíc nebudu. Užijte si náááádherný srpen a v září zase tady nashle!!! =)
všichni 3
Janea

So sorry ;)

26. července 2010 v 18:35 | Janea |  Blog
Ahojky lidičky, omlouvám se, že jsem tu teď pár dní nepsala, ale byla jsem pryč. Ale už zase začnu psát!!! ;)

Dík za pochopení
Janea

1

Logan Huntzberger

19. července 2010 v 8:17 | Janea |  Postavy
Logan Huntzberger je celkem namyšlený, drzý, ale taky hezký syn novinového magnáta Mitchema Huntzbergera (patří mu mnoho významných novin), kterého s Rory svedou dohromady vlastně noviny.

Jess Mariano

19. července 2010 v 8:12 | Janea |  Postavy
Jess Mariano je synovec Lucase a tím pádem je syn Lucasovi sestry Liz. S matkou nemá moc dobrý vztah a tak ho Liz pošle na převýchovu k Velkému Bráškovi (tak říká Liz Lukovi).

Emily Gilmore

18. července 2010 v 11:41 | Janea |  Postavy
Emily Gilmore je matka Lorelai a tím pádem je babička Rory. Je velmi tvrdohlavá a celkem i panovačná a žádná služebná u ní dlouho nevydrží (déle než týden u nich nejspíše žádná nepracovala).

Lane Kim

18. července 2010 v 11:32 | Janea |  Postavy
Lane Kim je korejka a je to nejlepší kamarádka Rory. Bydlí u své matky, která prodává starožitnosti.

Lorelai Gilmore

17. července 2010 v 13:49 | Janea |  Postavy
Lorelai Gilmore (hraje ji Lauren Graham) je matka Rory Gilmore a žije s ní v malém městečku Stars Hollow, keré se nachází ve státě Connecticut. Otehotněla ve svých šestnácti letech a po té odešla od rodičů, našla si práci v hotelu Nezávislost (v AJ Independence Inn) jako pokojská a za ty roky to vytáhne až na ředitelku hotelu.

Rory Gilmore

17. července 2010 v 8:19 | Janea |  Postavy
Rory Gilmorová (hraje ji Alexis Bledel) se správně jmenuje Lorelai Gilmorová, stejně jako její matka (ta to odůvodňuje tím, že byla pod sedativy a přemýšlela o tom, jak muži dávají synům jména po sobě, tak proč by nemohli ženy).

VELKÉ ZMĚNY

16. července 2010 v 20:23 | Janea |  Blog
Takže, na blogu nastanou velké změny, které již začali. Doufám, že nikoho nepohorší a jestli ano, tak mě to mrzí, ale jestli chci tento blog zachránit, některé z těch změn jsou nezbytné.

 1) Jméno Janka již definitivně měním na Janea, protože na to jméno prostě slyším, říkají mi tak kamarádi a občas i rodina a prostě je to moje přezdívka, kterou hodlám mít trvale i zde
 2) Smazala jsem rubriky "GILMORE TOWN!!!!", "Měsíce Gg postav", "GILMORE NEWS - časopis blogu" a "Ankety", protože tyto rubriky byly buďto nepotřebné, zbytečné, nebo nepoužívané
 3) Od této chvíle se neúčastním žádných soutěží, leda, že by se nějak týkali Gg nebo se do nich Gg nějak mohli zapojit, protože stejně nestíhám shánět hlasy a navíc chci tento blog již soustředit pouze a jen na Gg a postavy
 4) Nebudu dělat žádné soutěže, POKUD se nebudou týkat Gg
 5) Celý tento blog se odteď bude soustředit jenom na Gg a herce, kteří v Gg hrají
 6) Nová SB budu přijímat, ale málo a i pro nová i pro stará SB mám bohužel sdělení, že jejich blog sice budu navštěvovat, ale ne extrémě často, protože už tak nebudu mít dost času na tento blog
 7) Blogu http://gg-gilmorky-gg.blog.cz/ jsem založila jeho vlastní e-mail gg-gilmorky-gg@email.cz , takže veškeré své připomínky posílejte na něj
 8) Pokud se chcete podělit s ostatními o nějakou fotku, animaci, grafiku či článek s Gg, neváhejte mi jej poslat na e-mail gg-gilmorky-gg@email.cz a já jej tu po schválení zveřejním =)
 9) Budu se snažit sem psát a dávat nové věci, ovšem předem upozorňuji, že ne vždy budou mé článkiy časté
 10) Některé rubriky a její články upravím, aby byli lepší, začala jsem s rubrikou "Postavy", kde postupně charakteristiku všech postav smažu a napíšu novou, možná přidám i nějaké úplně nové

Doufám, že Vás změny příliš nezaskočily a že budete nadále navštěvovat tento blog

Janea, admin blogu www.gg-gilmorky-gg.blog.cz

=)

Strašně moc chci, ale občas to nejde...

16. července 2010 v 19:48 | Janka |  Můj deník
Ahojky lidičky!!!
Po velmi velmi velmi dlouhé době sem píšu. Opravdu se stydím za to, jak málo mé pozornosti se tomuto blogu dostává a vážně mě to mrzí. Vím, že to píšu vždy a vždy je to pravda, ale jistě už vás nebaví pořád číst, jak se polepším a pak nic. To, že na tento blog nepíšu není v žádném případě tím, že bych na seriál Gilmorova děvčata zanevřela, vůbec ne. Sleduju je v podstatě  každý den a o prázdninách je to má jediná záchrana před uhynutím nudou. Jsem vážně šťastná, že mám všechny série na DVD a to mi zachraňuýje kejhák.Jak jste si jistě všimli, změnila jsem záhlaví. Nejsem mistr v grafice a podle toho to taky vypadá, ale snaha byla, takže snad se vám tento černobílý styl alespoň maličko zalíbí. Budu se snažit sem něco přidat a předem upozorňuji, že je hodně nadějné, že hodně věcí na blogu zruším (jako např. SBéčení, protože to nezvládám; Gilmore club, protože ho sice miluju ale skoro všichni na něj kašlou, ale s tím to ještě není tak horký; Gilmore town, protože na něj kašlou z vysoka úplně všichni krom mě a občas €vči; Gilmore news, páč je stejně nedělám a je to celkem blbost; možná některé rubriky, aby jich nebylo tolik a bylo to tu přehlednější). Myslím, že to blogu hodně prospěje a budu se snažit to udělat co nejdřív, abych se na to zase nevybodla. nechci v žádném případě tento blog zrušit, pozastavovat, ani ho nikomu předávat, protože je to můj blog a moje zodpovědnost a já ho mám ráda, i když na něj skoro nechodím.
Díky za pochopení
Janka

lr 8

DĚKUJI MOC ŽE JSTE PŘIŠLI A DOUFÁM, ŽE SE VÁM TU LÍBILO A ZASE PŘIJDETE!!!!!! =)