Vítejte ve světě pravé zábavy..... Gg!!!! =)


Ahojky lidičky!!! Jsem Janea a tohle je můj blog o seriálu GILMORE GIRLS nebo-li Gilmorova děvčata. Najdete tu fotky, články, informace, odkazy, hlášky, Gilmore club (info ZDE a přihláška ZDE) a mnoho dalšího, týkajícího se Gg a jejich ztvárnitelů. Doufám, že se Vám blog zalíbí a znovu jej navštívíte.
UŽIJTE SI TO TADY!!!!!!! =D =D =D =D

Jess Mariano

19. července 2010 v 8:12 | Janea |  Postavy
Jess Mariano je synovec Lucase a tím pádem je syn Lucasovi sestry Liz. S matkou nemá moc dobrý vztah a tak ho Liz pošle na převýchovu k Velkému Bráškovi (tak říká Liz Lukovi).


Jesse okamžitě zaujme Rory, ale to, ani Lukova péče ho nepřimějí k tomu, aby přestal krást a dělat nezákoné věci. Jednou třeba ukradne Bebett ze zahrady sádrového trpaslíka, jindy zas dokonce na chodník křídou namaluje obrys člověka a kolem toho namotá nejspíš taky ukradenou policeiní pásku. Jsou s ním skutečně problémy. Ale podaří se mu získat si Roryinu lásku a tak má na kontě i její rozchod s Deanem. S Rory chodí, ale pak se mezi nimi něco stane a Jess nakonec odjede hledat svého pravého otce a začne u něj tak napůl žít. Pak žije i sám v New Yorku. Občas se vrací kvůli Rory, ale vždy je výsledek jen takový, že jí poplete hlavu a pak je pryč.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni že jsi tu byl(a)!!!

KLIK!!!! 100% (474)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DĚKUJI MOC ŽE JSTE PŘIŠLI A DOUFÁM, ŽE SE VÁM TU LÍBILO A ZASE PŘIJDETE!!!!!! =)